حسام عشقی صنعتی

Hesam Eshghi Sanati

به یاد استاد

وصیت نامه

به نام خداوند

همه به سوی او برمی­گردیم

 

خدا را بی­نهایت سپاس می­گویم که مرا به راهی که دوست داشت هدایتم کرد و هرچه دارم از او دارم]،[ همسری خداشناس و فهیم و فرزندانی که هر یک رایحه­ای عطرانگیز از اصالت­ها از وجودشان برمی­خیزد و امید بسیار و طمع از خداوند دارم که از هدایتشان بی­نصیبم نفرماید.

خدا را سپاس و شکر می­گویم که در وجودم توانی قرارداد که بتوانم تا به آخر خدمت به درگاهش کنم و آنچه را که انجام می­دهم همراه با عشقی باشد که وجودم را مالامال کرده است که بی­تردید از خواست و مرحمت او و چشمه رحمت بی­نهایت اوسرچشمه می­گیرد.

خدا را شکر می­گویم که عشق به زندگی را در وجودم شعله­ور ساخته و در عین حال آرزو و تمنای دیدار او را همیشگی و با وجودم عجین کرده است، دو نیرویی که مکمل و لازم و ملزوم یکدیگر در زندگی انسانها است و خداوند به بندگانی که دوست دارد عطا می­فرمایند.

پس از خود جز آرزوی سعادت، سلامت و عاقبت خیر برای خانواده عزیز و بسیار پرفروغ و      دوست­داشتنی­ام ندارم. تصور می­کنم از خودم از مال دنیا آنقدر باقی می­گذارم که انشاالله بتواند هرکه مدعی طلب از من است]،[ تامین کند. همسر عزیز و رضا و حامد و فرزاد گُلم بهرطریق که می­دانند عمل کنند. کاری در زندگیم جز کار خیر نکرده­ام و آنرا نعمت و برکتی از سوی خداوند می­دانم که به من ارزانی داشت و حاصل دعای خیر پدر و مادر فراموش­نشدنی­ام می­دانم. تصور نمی­کنم که به کسی بدی کرده­باشم] ،[ یعنی که به خدا قسم هیچگاه قصد و نیت آن را نداشته­ام و اگر موردی باشد که ندانسته عمل کرده­ام ]،[ آرزوی بخشش دارم.

                                                                                               

                                                            خداحافظ- باقرآیت­اله­زاده­شیرازی     

                                                                      20/8/1379 تهران

                                                          برابر سیزدهم شعبان 1421 هجری

                                                                                                           

 به نقل از وبسایت رسمی:http://www.drbaghershirazi.ir

  
نویسنده : Hesam Eshghi Sanati - حسام عشقی صنعتی ; ساعت ٩:۱۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٠ دی ۱۳۸٧
تگ ها :