حسام عشقی صنعتی

Hesam Eshghi Sanati

ضیافت یازدهم وبلاگ های معماری - 1

The 11th Virtual Forum of Architectural Blogs - 1

ضیافت یازدهم وبلاگ های معماری

تا کنون ده دوره از سلسله جلسات هم اندیشی های مجازی تحت عنوان ضیافت های معماری -ابتکار مهندس کورش رفیعی- می گذرد. اکنون افتخار میزبانی ضیافت کنونی، یعنی ضیافت یازدهم بر عهده بنده گذاشته شده است. پیش از این میزبانی این دوره با نظر میزبان ضیافت دهم یعنی مهندس کمال یوسف پور، برعهده ی دکتر ایمان رئیسی گذاشته شده بود که بدلیل نداشتن زمان کافی، بنده را برای پذیرش میزبانی پیشنهاد نمودند.

مهندس یوسف پور، ساختار و پیشینه ی برگزاری ضیافت وبلاگ های معماری را برای دوستانی که آشنایی چندانی با این ضیافت ها ندارند و یا برای اولین قصد شرکت در این هم اندیشی را دارند شرح داده اند.

موضوعاتی که بنده برای ضیافت یازدهم در ذهن دارم، حول سه محور زیر هستند:

  • تعامل فلسفه و معماری
  • از نظر به عمل (روند تبدیل یک نظریه ی معماری به یک فرم معماری)
  • اخلاق حرفه ای در معماری و شهرسازی

طبق رسم انتخاب موضوع نهایی توسط آرای عمومی، زمان هفت روزه ای به آن اختصاص داده خواهد شد. چنانچه دوستان موضوعی را مد نظر دارند، در بخش نظرات آن را مطرح کنند یا به بنده ایمیل ارسال نمایند که جزء موضوعات پیشنهادی قرار گیرد. پس از گذشت یک هفته موضوع نهایی ضیافت یازدهم اعلام خواهد شد.

 برگزاری موفق ضیافت های پیشین بخصوص ضیافت دهم، وظیفه ی بنده را زیاد تر خواهد نمود. از میزبانان دوره های قبل و نیز سایر دوستان وبلاگ نویس تقاضا می شود برای برگزاری هرچه بهتر این ضیافت، بنده را یاری نمایند و از گوشزد نمودن خطاها به هرشکل که می توانند دریغ نورزند. ایمیل بنده:  hesameshghi[@]hotmail.com

 

  
نویسنده : Hesam Eshghi Sanati - حسام عشقی صنعتی ; ساعت ۱:٤۸ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۸
تگ ها :