خبر - عجایب : اجراي اركستر سمفونيك ازنا بروك در آسمان فرهنگستان هنر

کنسرت ارکستر سمفونیک ۶۰ نفره ی ازنابروک از کشور آلمان

چهارشنبه و پنجشنبه در تهران

سرپرست گروه : مایکل دریر 

رئیس گروه : همان باونر

منبع خبر : تلویزیون صدای آمریکا

اركستر سمفونيك ازنا بروك آلمان در آسمان به اجراي برنامه مي پردازد.

به گزارش روابط عمومي مجموعه فرهنگي و هنري آسمان، روز پنج شنبه هشتم شهريور ماه اركستر سمفونيك ازنا بروك آلمان، در سالن چند منظور مجموعه فرهنگي و هنري آسمان فرهنگستان هنر، به اجراي برنامه خواهد پرداخت.

برپايي كارگاه هاي آموزشي طي روزهاي 6، 7 و 8 شهريور ماه در سالن رودكي تالار وحدت از ديگر برنامه هاي اركستر سمفونيك ازنا بروك خواهد بود.

اين اركستر 63 نفره به دعوت دفتر شعر و موسيقي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي جهت اجراي دو برنامه طي روزهاي 7 و 8 شهريورماه (29 و 30 آگوست) در تالار وحدت و مجموعه آسمان فرهنگستان هنر به تهران دعوت شده اند.

در اجراي اين دو برنامه اركستر سمفونيك ازنا بروك را 6 نوازنده ايراني همراهي خواهند كرد.

/ 1 نظر / 5 بازدید
فروشگاه تک زنگ

دوست خوب نادیده ام... سلام فروشگاه تک زنگ آغاز به کار کرد. این فروشگاه متعلق به خود شماست. همکاران ما در حال اضافه کردن محصولات جدید به فروشگاه هستند. اگر محصول خاصی مدنظر شماست به ما اطلاع دهید. فروش فوق العاده ما را از دست ندهید. در ضمن برای تبادل لینک رایگان(به مدت محدود) نیز کافی است تا کدهای موجود در صفحه لینکدونی فروشگاه را در قالب وبلاگ خود copy و paste کرده، سپس از قسمت تماس با ما به ما اطلاع دهید تا همکاران ما لینک شما را بیفزایند. *تا این لحظه بیش از شصت و شش وبلاگ به ما پیوسته اند.* (راستی! همزمان با نیمه شعبان 7 شهریور یک سورپرایز فوق العاده برای وبلاگ هایی که تبادل لینک کنند، داریم...) آدرس فروشگاه: www. T A K Z A N G .ir خودتان آدرس را تایپ کنید یا اینکه تمام فاصله های موجود در آدرس را بردارید